soğuk hava deposu soğuk odalar


Çetiner Soğutma 11 yıllık tecrübesi ile yeni bir markalaşma yolunda kurumsal çalışmalarını sürdürüyor. Çok yakında Çetinerso Endüstriyel Soğutma Sistemleri ile hizmetlerini daha profesyonel düzeye çıkaracak,

Kendinize Yetkin Bir Lojistik Danışmanı Bulunuz

Yatırımcıların lojistikçi olduğu durumlar da en doğru kararların alındığından emin olarak, bu konuda dış kaynak kullanmakta ileri adımlar atabildiklerini biliyoruz. Yatırımcılar; depo yapımı  kararlarına varıncaya kadar pek çok alanda yönetsel erklerini kullanacaklar ve bilimsel çalışmalardan yararlanacaklardır.
Böyle bir başlıkla, lojistik alanda danışmanlık yapmam nedeniyle kendime bir alan yaratma çabası için de değilim. Ancak bu güne kadar gördüklerimden aldığım ders çok net. Tek bir çözüm yok ve fark yaratmak sıradan bir iş değil. Bu nedenle bu yazıda sadece soğuk hava depoları için sürdürülebilir, izlenebilir dünya klasında bir soğuk hava deposu için önerilerim olacak.

Danışman size; sizin durumunuzla ilgili uygun stratejiler, teknolojiler, ve altyapı alanında analizler sunacaktır. Doğru ve rekabetçi bir karar için here alternatif yaklaşımlar, kendi alanınızla ilgili best practice örnekleri sizde farkındalık yaratacaktır.

Şayet lojistik danışman projenize doğru örnek ve tavsiyelerde bulunursa, dünya klasında ve rekabetçi bir depoya sahip yatırımcı olma olasılığınız vardır.

Deponuzun iyi inşa edilmiş olmasının yetmediği  pek çok durum gözlenmiştir.

Çetiner Soğutma
soğuk hava deposu soğuk odalar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *